هایپربار درباره ما

درباره ما

هایپربار یک مجموعه حمل و نقل خرده بار درون شهری و بین شهری با تمرکز بر فروشگاههای زنجیره ای سراسر کشور است. این مجموعه توسط تیمی از افراد باسابقه در حوزه حمل و نقل جاده ای که سال ها تجربه حضور در این حوزه را داشتند از سال 1393 راه اندازی گردیده است.

تجربه حضور و فعالیت در این عرصه به ما کمک کرد تا بتوانیم با تکیه بر دانش آکادمیک نقاط ضعف فراوان موجود در صنعت بزرگ حمل و نقل خرده بار جاه ای کشور را شناسایی کنیم. در واقع حال و اوضاع این صنعت به هیچ وجه خوب نبود و آثار کافی از خدمات روزآمد که شایسته مشتریان امروز باشد کمتر به چشم می خورد.

به عبارت دیگر صاحبان بار در این صنعت از حداقل ها در استانداردهای موجود بهره مند نبودند و البته اکنون هم نیستند و فقط حجم عظیمی از محموله ها توسط تعداد مشخصی بنگاه حمل و نقل که تقریبا میانگین عمرشان 40 سال و بیشتر است در سطح کشور جابجا می شود و به دلیل رانت سنتی در این صنعت و قبضه بودن آن در دستان بنگاه های موجود و هزینه های گزاف در راه حلهای دیگر ، صاحبان بار گزینه دیگری نداشتند.

نبود یک نظام قیمت گذاری قابل فهم که به صاحبان بار امکان برنامه ریزی و محاسبات هزینه حمل را بدهد ، نبود یک سازو کار پاسخگویی در شان و مقام مشتریان امروز ، نبود یک نظام جبران خسارت در مواقعی که به هر دلیل محموله های ضایع و نابود می شوند و استفاده از روش های قدیمی برای اصطلاحا پیچاندن صاحب بار یا در بهترین حالت پرداخت بخشی از ارزش محموله و برخی دیگر از کاستی ها تنها بخشی از مشکلات موجود در این صنعت بود که موسسان هایپربار آن را یافته و به دنبال راه حل های قابل قبول برای آن ها بودند.

لوگوی هایپر بار
هایپر بار

امروز ما با راه اندازی سامانه حمل و نقل خودمان به نام هایپربار سعی کرده ایم تا نه تنها آن نواقص را از سیستم کاری خود پاک کنیم بلکه راه حل های نوین و روش های ارزنده تری را نیز به مشتریان خود عرضه کنیم.ما با اتکا به سال ها حضور خود در این صنعت امروز در بیش از 500 شهر و شهرستان سراسر کشور امکان ارسال و تحویل بار را فراهم کرده ایم تا مشتریانمان با طیب خاطر و آسودگی خیال محموله های خود را به سراسر کشور ارسال نمایند ، بتوانند با نظام قیمت گذاری ما محاسبات هزینه ای خود را انجام دهند ، از نظام پاسخگویی تلفنی و آنلاین توام با احترام و در شان خود بهره مند شوند ، نسبت به جبران خسارات احتمالی طبق ارزش واقعی و اظهار شده محموله خود مطئن باشند ، بتوانند روی تقویم و جدول زمانی ارسال محموله ها حساب کنند ، از میان روش های متنوع حمل روشی که با نیازشان سازگار است را انتخاب کنند ، گزارش های آماری خوبی از سوابق ارسال خود دریافت کنند ، برای پرداخت دوره ای هزینه حمل خود متحمل مشکل نشوند و مزایای دیگری را دریافت کنند.

اگر به دنبال یک مجموعه حمل بار هستید که مزایای فوق را داشته باشد و امتیازات ارزنده ای ارائه دهد آدرس را درست آمده اید. ما نه تنها تجربه حمل بار شما را متحول می کنیم بلکه آرامش را به ذهن شما باز خواهیم گرداند. اینجا را کلیک کنید تا به ما ملحق شوید.

Scroll to Top