جشنواره هایپربار

هایپربار به عنوان یکی از مجموعه های فعال شرکت وایو جهت برندینگ خود و هرچه بیشتر آشنا کردن مخاطبان با خدمات در حال ارائه خود اقدام به برگزاری این جشنواره کرده است و تصمیم دارد تا هر چهار ماه یک بار آن را تکرار کند.
گروه هدف در این جشنواره دو دسته می باشد.
گروه اول کلیه شرکت هایی هستند که در حال همکاری با فروشگاه های زنجیره ای در سراسر ایران هستند و به عنوان تامین کننده فروشگاه های زنجیره ای شناخته می شوند. کلیه افرادی که در این شرکت ها فعالیت می کنند صرفنظر از مسئولیت و جایگاه می توانند در این جشنواره شرکت کنند.
گروه دوم کلیه افرادی هستند که در فروشگاه های زنجیره ای مشغول به کار هستند. این افراد نیز صرفنظر از مسئولیت و جایگاه می توانند در این جشنواره شرکت کنند.
پس از تکمیل و ارسال فرم در انتهای اعلان کد شرکت در قرعه کشی نتیجه پاسخ های شما اعلام می گردد. اگر به سه سوال از پنج سوال پاسخ صحیح داده باشید شما موفق ارزیابی خواهید شد. ضمنا تعداد پاسخ های صحیح و درصد آن ها نیز ارائه می گردد.
با انتخاب هر یک از جواب ها اگر پاسخ غلط را انتخاب کرده باشید علامت ضربدر و اگر پاسخ صحیح را انتخاب کرده باشید تیک سبز نشان داده شده و جواب صحیح برایتان نمایش داده می شود.
پس از هر انتخاب تغییر آن امکان ندارد و باید به سوال بعدی مراجعه کنید.
پرسشنامه به گونه ای طراحی شده است که ترتیب سوالات و ترتیب پاسخ های چهارگانه هر سوال مرتبا تغییر می کند و نمی توان برای پاسخ ها دستورالعملی تهیه کرد.
در پایان زمان جشنواره تاریخ قرعه کشی اعلام خواهد شد و قرعه کشی در حضور افرادی شناخته شده از همین مخاطبان صورت گرفته و مراسم قرعه کشی به صورت لایو در اینستاگرام هایپربار پخش خواهد شد.

  • شرکت کنندگان باید در یکی از شرکت های تامین کننده فروشگاه های زنجیره ای یا در یکی از فروشگاه های زنجیره ای مشغول به کار باشند
  • شرط شرکت در قرعه کشی پاسخ صحیح نیست ولی پرسشنامه باید تکمیل شود.
  • پس از تکمیل فرم مسابقه کد شرکت در مسابقه نمایش داده خواهد شد.همچنین این کد به شماره موبایل شرکت کننده پیامک خواهد شد.
  • اکیدا توصیه می شود کد منحصر بفرد مربوط به خود را حفظ کنید.
  • حتما از شماره موبایل خود در تکمیل اطلاعات شرکت کننده استفاده کنید.زیرا هم کد شرکت کننده به این شماره پیامک خواهد شد و هم در صورت برنده شدن با همین شماره تماس گرفته خواهد شد.
  • اسامی و عکس برندگان در پایان جشنواره در اینستاگرام هایپربار و اینستاگرام برندگان منتشر خواهد شد.
محل کار یا اقامت
شرکت ، کارخانه ، فروشگاه یا هرجایی که آنجا کار می کنید
عضوی از شرکت تامین کننده یا فروشگاه زنجیره ای
بزرگترین فروشگاه زنجیره ای جهان چه نام دارد؟
اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران توسط چه کسی تاسیس شد؟
نام قدیم فروشگاه شهر و روستا چه بود؟
اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران در چه سالی تاسیس شد؟
اولین فروشگاه زنجیره ای ایران چه نام داشت؟
اولین فروشگاه زنجیره ای جهان در کدام شهر تاسیس شد؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top